Akademie osobnostního rozvoje
Kurzy koučinku s osobním přístupem

RSS Facebook

5 nejčtenějších článků v roce 2020

Které z článků vás v tomto roce zaujaly nejvíce? Prohlédněte si TOP5 nejčtenějších článků v roce 2020 a zjistěte, zda vám nějaký neunikl.

1/ Jak začít koučovat: Rady a tipy pro začátek

Už vás současná práce nenaplňuje? Nebo jen zkrátka cítíte potřebu profesi změnit? Pokud se chcete vydat na dráhu kouče, mám pro vás cenné tipy a rady na to, abyste se jím mohli stát.

Čtěte celý článek

2/ Jak funguje neurolingvistické programování

Neurolingvistické programování se často skrývá pod zkratkou NLP. Tušíte, o co se jedná a v čem vám tato metodika může pomoci?

Čtěte celý článek

3/ Jak se správně ptát? 9 základních pravidel pro úspěšný koučovací rozhovor

Jaké otázky jsou pro koučink ty správné? Jak se správně ptát, aby koučovací rozhovor koučované posunul a otevřel jim nové zdroje? V tomto článku najdete souhrn 9 nejzákladnějších pravidel pro úspěšný koučovací rozhovor.

Čtěte celý článek

4/ 9+1 inspirativních otázek pro koučink a sebekoučink

Správně položená otázka může pomoci dotazovanému otevřít nové možnosti a skryté zdroje. Může zcela změnit způsob, jakým dotazovaný nahlíží na svou životní realitu a tím i změny v jeho životě rozpohybovat. Ten, kdo dokáže položit správnou otázku, dokáže probudit zvědavost tázaného a zaměřit jeho pozornost směrem od fixace problému k jeho efektivnímu řešení. Jak na to?

Čtěte celý článek

5/ Jak zvládnout rozchod s milovanou osobou

Rozešli jste se. Člověk, kterého jste bezmezně milovali je nenávratně pryč. A vy nyní přemýšlíte, co se svým životem dál. Přečtěte si, jak rozchod s milovanou osobou lépe překonat a poučte se ze 7 nejčastějších chyb, které obvykle naše vztahy provázejí.

Čtěte celý článek

Upozornění na nové články do e-mailu

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články na webech MarketaHamrlova.cz a Akor.cz a nové termíny kurzů po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu. Jak chráníme vaše údaje »

Chci vědět ještě víc »

© Akademie osobnostního rozvoje s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby