Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) startuje již v září 2024. Zbývají 2 volná místa → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

Naše články ze světa osobního a profesního rozvoje

Co to je NLP (neurolingvistické programování)

|
Markéta Hamrlová

Co to je NLP? Jak vzniklo? Na čem je postaveno? Jaká je jeho kritika? Co skutečně NLP umí a neumí? Tento článek vám nabídne základní vymezení NLP, přinese praktické informace a ukáže konkrétní příklady, jak můžete tuto metodu využít ve svém životě.

Pomoc při nespavosti: 10 ověřených tipů

|
Markéta Hamrlová

Jaké jsou příčiny nespavosti? Kdy hovoříme o chronickém problému? Co přispívá ke kvalitnímu spánku? Co ovlivňuje produkci spánkového hormonu? Jak si pomoci při nočním neklidu myšlenek? Jaké návyky vedou ke kvalitnímu spánku? A co naopak určitě před spaním nedělat? Čtěte odpovědi na tyto a další otázky.

Jak si vybrat koučovací výcvik

|
Markéta Hamrlová

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na profesní dráhu kouče? Vybíráte koučovací výcvik, ale nejste si jisti, jaký konkrétní si z nepřeberné nabídky na trhu zvolit? 

Zamyslete se. Položte si několik otázek pro váš koučink a život

|
Markéta Hamrlová

Ve svém životě se často vypořádáváme s nejrůznějšími tématy. V tomto článku se podíváme na 5 z nich a představíme si otázky, které můžete sami sobě v kontextu s nimi položit. Díky těmto otázkám se budete moci nad jednotlivými tématy hlouběji zamyslet. 

Jak lépe zvládnout úzkost

7 tipů, jak lépe zvládnout úzkost

|
Markéta Hamrlová

Velká část populace v dnešní době zažívá známky úzkosti. Víte, co vlastně úzkost je a jak se projevuje? A zajímá vás, jak můžete přispět k tomu, abyste ji lépe zvládli?

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby