Akademie osobnostního rozvoje
Kurzy koučinku s osobním přístupem

RSS Facebook

Kurzy koučinku a osobního rozvoje

Kvalitní a prověřené kurzy, jež vás naučí velkému množství technik a konkrétních postupů.

3 důvody pro kurzy AKOR

Velké množství metod a postupů podporující nekonkurenční přístup vycházející z praxe.

Zaměření na trénink, získávání praktických dovedností a budování úspěšné praxe.

Příjemná atmosféra, lidský a otevřený přístup, a podpora pro absolventy.

Čím je náš přístup výjimečný

Máme propracovaný systém podpory při výcviku i po jeho skončení

Zajišťujeme příležitosti pro trénink, supervize a konzultace. Provozujeme diskuzní profesní skupiny. Poskytujeme přístup do členské sekce obsahující neustále aktualizované a nově přidávané materiály včetně videí zachycující provedení technik. Poskytujeme rozvojové plány účastníkům na míru a systém návazného vzdělávání a podpory. Absolventům pomáháme s propagací. Většina této návazné podpory je pro účastníky zdarma.

Minimalizujeme svůj projev na sociálních sítích

Našim cílem je nezahlcovat veřejný prostor prázdným obsahem.

Zastáváme filozofii čistého marketingu

Nekupujeme účastnické recenze a doporučení, ani je nevyměňujeme za slevy, bonusy či jiné výhody. Vše stavíme na výsledcích naší práce. Všechny recenze a doporučení jsou dobrovolnou aktivitou absolventů kurzů.

Klademe důraz na bezpečí

Na výcvicích účastníky nefotíme a nepublikujeme jejich fotografie na sociálních sítích jako součást našeho marketingu. Zásadní je pro nás vytvoření komfortního, bezpečného a vlídného prostředí vhodného pro trénink a osobní rozvoj.


Kurzy koučinku

Co na kurzy koučinku říkají jejich účastníci?

Kouč

Základní koučovací výcvik

Výcvik rozšiřuje dovednosti profesionálů pracujících v přímém kontaktu s lidmi.

Osvojíte si jedinečné strategie pro efektivní rozvoj sebe i druhých.

Absolvováním získáte 2 certifikace MŠMT a AKOR®.

Kouč rozvoje osobnosti

Komplexní startovací výcvik

kurz-kouc-rozvoje-osobnosti

Výcvik vás naučí, jak se stát koučem/kou osobního rozvoje a vést úspěšnou praxi.

Osvojíte si velké množství metod a postupů, které skutečně fungují v reálné praxi.

Absolvováním získáte hned 4 certifikace MŠMT a AKOR®.

NLP kouč

Profesní výcvik pro budoucí NLP kouče

To nejlepší a nejefektivnější ze současné NLP a koučovací metodiky v jednom exkluzivním kurzu!

Osvojíte si dovednosti, které v ČR ovládá málokdo. Kurz vychází z dominantních NLP směrů a škol včetně aktuální podoby NEW CODE NLP.

Absolvováním získáte 2 certifikace MŠMT a AKOR®.

Kurzy osobního rozvoje

Nové nástroje pro koučink a sebekoučink

Prožijete něco výjimečného a v přímém přenosu zažijete hmatatelnou změnu ve svém životě. Čeká na vás velké množství nových technik pro koučink a sebekoučink v oblasti vztahů, sebevědomí, rovnováhy, radosti, osobního rozvoje a posunu dovedností.

Třídenní kurz NLP

Mimořádně užitečný a praktický kurz NLP a NEW CODE NLP vycházející z aktuálních trendů neurolingvistického programování. Naučte se dovednosti, které v ČR ovládá málokdo.Reference absolventů kurzů osobního rozvoje

MUDr. Zuzana Lapková

Vedoucí lékařka ambulance alergologie a imunologie, pneumologie a respirační fyzioterapie

„Jsem moc ráda, že jsem byla účastnicí kurzu „Kouč osobního rozvoje 1. stupně“. Uvědomila jsem si, co koučink je a co není. Mohla jsem si vyzkoušet koučovací techniky, jak v pozici kouče, tak i koučované. Dověděla jsem se hodně o sobě. Kurz předčil mé očekávání.“

Ing. Martin Kůstka

Specialista poskytující služby v oblasti správy pohledávek pro firmy Bidfood a Tekoo

„…když se člověk rozhodne něco změnit, musí konat. A já se rozhodl změnit své zaměstnání a stát se v budoucnu koučem. I když pracuji celý život s lidmi, potřeboval jsem si doplnit vzdělání.

Začal jsem hledat na internetu koučovací školy, kde mne v záplavě zaujala obzvláště jedna škola , a to škola paní Markéty Hamrlové.

Na svých stránkách měla napsány tři důvody pro její kurzy: nejširší spektrum technik a postupů osobního rozvoje, kurzy jsou orientovány na využití dovedností ve vaší praxi, garance 100% spokojenosti – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky.

Všechny tři body jsou pravdivé a já ji jsem moc vděčný za to, co mne naučila ve všech třech stupních Kouče osobního rozvoje, v kurzu Posilovna mysli a v kurzu technik NLP.

Mohu všem, kdo chtění být koučem, nebo jen něco změnit ve svém životě, vřele doporučit. Byla to opravdu škola hrou s bezvadným zázemím. Děkuji Markéto.“

Ing. Miroslav Zubr

Jednatel společnosti Baumüller Brno s.r.o.

„V lednu 2017 jsem se dostal po deseti letech v topmanagementu firmy do slepé uličky. Nevěděl jsem co mám se sebou dál dělat. Práce mne nenaplňovala a troufnu si říci, že jsem neměl daleko k syndromu vyhoření. Uvědomil jsem si, že pokud nechci skončit špatně, musím něco udělat. Markétu jsem si našel na webu a oslovil ji s prosbou o koučování. Markéta bohužel měla první volné termíny až za 3 měsíce. Tak dlouho jsem čekat nemohl, situace byla kritická. Markéta mi však nabídla, ať vstoupím do koučovacích kurzů s sám se naučím koučovat.

Z dnešního pohledu to hodnotím jako skvělý nápad. Po absolvování tří stupňů koučovacího výcviku jsem zí ;skal znalosti, které mi pomohly „srovnat si noty“ mého života, znalosti které mi umožnily rozklíčovat a pochopit jak fungujeme.V rámci koučovacího výcviku jsem poznal skvělé lidi a skvělou lektorku.  Nabyté znalosti aplikuji i v rámci mé manažerské profese v rámci rozvoje mých kolegyň a kolegů. S úžasem pozoruji, jaký vliv má koučování na kolegy ve firmě.

Koučování mi proto dává obrovský smysl v rámci rozvoje lidí i sebe sama. Jsem přesvědčen, že v rámci vedení lidí je to snad jediná metoda, která zvyšuje pozitivním způsobem zodpovědnost a samostatnost lidí. I z toho důvodu se chci v koučování dále rozvíjet a pokračovat směrem k certifikaci ICF tak, abych mohl co nejefektivněji pomáhat růst dalším lidem.

Je na každém, jak a zda uchopí život do svých rukou a čeho dosáhne. Koučování je cesta, jak se velmi rychle posunout správným směrem.

Kurzy koučování u Markéty splnily moje očekávání na 100 %. Relativně málo teorie, zato hodně praxe a tréninku. Výborná atmosféra na seminářích. To jsou věci, kterých si velmi cením a děkuji za možnost trénink koučování u Markéty absolvovat.“

Bc. Radka Voskovcová

Kouč osobního rozvoje a poradce pro hubnutí

„Chtěla bych z celého srdce poděkovat Markétě za úžasné kurzy Kouč osobního rozvoje. Je to pro mě přímo katapult do profesní změny, která pro mě předtím byla jen velmi vzdáleným snem. Kurz je založený především na praktickém nácviku koučinku, takže se člověk nebojí, začít to pak reálně dělat. Trénink probíhá v pohodové atmosféře beze strachu z chyb (důležitější vždycky bylo to, co se povedlo). Součástí kurzu je i velké množství materiálů a odkazů na literaturu, která je skutečně prakticky využitelná, žádná suchá teorie.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat za velmi cenný a přesný postup „Jak vybudovat úspěšnou praxi“. Myslím, že když se ho budu držet, v podstatě není šance na neúspěch. Díky, Markéto!“

Mgr. Dagmar Navrátilová

Lektorka a překladatelka na volné noze

„Markétiny kurzy pro mne byly vstupem do jiného světa, v němž člověk ztrácí pojem o čase a doslova hltá vše, co se tu děje. Velmi cenná pro mne byla okamžitá aplikace všech teoretických informací do praxe. Netrávili jsme hodiny nezáživnými „přednáškami“, ale byli jsme téměř pořád v akci a na vlastní kůži zažívali roli kouče, koučovaného a také roli pozorovatele, při které má člověk možnost tiše sledovat celý koučovací proces, což je nenahraditelná zkušenost.

Atmosféra kurzů je úžasná, nejen proto, že se tu sejdou lidé vysílající na podobné vlně. Je tu také bezvadně postaráno o pohodlí účastníků, stoly lákají zdravými laskominami, celé zázemí je bezchybné. V neposlední řadě oceňuji také veškeré písemné materiály, které utřídí všechny nové informace a mně osobně budou vždy připomínkou toho, co jsem na brněnských kurzech zažila.

Markéto, děkuji.“

Bohdana Filippi

Majitelka a jednatelka společnosti společnosti FIBO Trade CZ s.r.o. (pohovky Safron)

„U Markéty jsem absolvovala jak osobní koučink tak více kurzů osobnostního rozvoje.

Díky kurzům jsem objevila svůj talent, našla jsem odvahu realizovat svůj životní sen.

Markétu doporučuji jako výborného učitele s obrovskou dávkou empatie, je perfektně připravená, má obrovské zkušenosti, stále nás udržuje v pozornosti, motivuje k pokroku a vede k nadhledu. Naše sebepoznání nasměruje ještě více do našeho nitra. O každého z nás má opravdový zájem i jako o člověka. V průběhu kurzu je příjemná, radostná atmosféra.

Po celý den kurzu je na stole velmi chutné, lehké jídlo, připravované s láskou. Všechny materiály jak pro kurz tak pro náš další růst jsou připraveny a i po ukončení kurzu nám posílá novinky, náměty na přemýšlení, různé motivační knížky atd.

Je to žena s velkou duší i srdcem.“

Lukáš Roupa

Hypoteční specialista

„Chci tímto moc poděkovat Markétě za možnost absolvovat kurz Kouč osobního rozvoje s akreditací AKOR. Úžasné vedení lektorky a spousta ‚životních‘ zkušeností a prožitků z kurzu doslova mění vnímání světa a lidí a hlavně komunikaci s nimi. Je až neuvěřitelné co dokážou ‚napáchat‘ koučovací otázky v komunikaci – od komunikace sám se sebou až po komunikaci s úplně každým.

Pozor, absolvování kurzu může vést ke změnám (i zásadním), které dlouho odkládáte a může Vás donutit opustit zónu komfortu a pohodlnosti… A tím vnímám název kurzu – osobní rozvoj –  jako naprosto naplněný.“

Jana Šťásková

Majitelka firem Vinný šenk v Dobrušce a Apartmány bobule v Deštném v Orlických horách

„Po absolvování prvního i druhého stupně Kouč osobního rozvoje se mi uspořádal život. Jasně jsem si dokázala definovat, kam v životě chci, s kým a jak to chci dokázat. Nečekejte žádné všespasitelné zázraky, musíte na sobě neustále pracovat. Poslouchat sebe, dívat se. Zklidnit se. Markéta je to nejlepší, co jsem si za poslední roky mohla dopřát. Investice do svého rozvoje je dle mého vůbec to nejdůležitější. Pokud se chcete v životě někam pohnout, tak vřele doporučuji.“

Ing. Radek Fuxa

Kouč na volné noze

„Když jsem Markétu vyhledal před dvěma lety, byl jsem před vyhořením. Po půl roce jsem měl osud ve svých rukou a rozhodl jsem se být koučem. Přihlásil jsem se u Markéty do koučovacího výcviku. Po dalším půl roce jsem vystoupil ze zlaté klece a nastoupil jsem úžasnou cestu kouče prodeje na volné noze. Za necelý rok mám stálé klienty, především firemní, kteří se vracejí. Nyní mi práce opět dává smysl. Díky Markéto!“

© Akademie osobnostního rozvoje s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby