Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) – startuje již v květnu 2024. Jde o jediný zrychlený běh v tomto roce. Aktuálně se uvolnilo 1 místo → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

Co o kurzech AKOR říkáte

Čtěte reference účastníků našich kurzů a výcviků.

„Markétiny kurzy pro mne byly vstupem do jiného světa, v němž člověk ztrácí pojem o čase a doslova hltá vše, co se tu děje. Velmi cenná pro mne byla okamžitá aplikace všech teoretických informací do praxe. Netrávili jsme hodiny nezáživnými „přednáškami“, ale byli jsme téměř pořád v akci a na vlastní kůži zažívali roli kouče, koučovaného a také roli pozorovatele, při které má člověk možnost tiše sledovat celý koučovací proces, což je nenahraditelná zkušenost.

Atmosféra kurzů je úžasná, nejen proto, že se tu sejdou lidé vysílající na podobné vlně. Je tu také bezvadně postaráno o pohodlí účastníků, stoly lákají zdravými laskominami, celé zázemí je bezchybné. V neposlední řadě oceňuji také veškeré písemné materiály, které utřídí všechny nové informace a mně osobně budou vždy připomínkou toho, co jsem na brněnských kurzech zažila.

Markéto, děkuji.“

Mgr. Dagmar Navrátilová
Lektorka a překladatelka na volné noze

„Jsem moc ráda, že jsem byla účastnicí kurzu „Kouč osobního rozvoje 1. stupně“. Uvědomila jsem si, co koučink je a co není. Mohla jsem si vyzkoušet koučovací techniky, jak v pozici kouče, tak i koučované. Dověděla jsem se hodně o sobě. Kurz předčil mé očekávání.“

MUDr. Zuzana Lapková
Vedoucí lékařka ambulance alergologie a imunologie, pneumologie a respirační fyzioterapie

„U Markéty jsem absolvovala jak osobní koučink tak více kurzů osobnostního rozvoje.

Díky kurzům jsem objevila svůj talent, našla jsem odvahu realizovat svůj životní sen.

Markétu doporučuji jako výborného učitele s obrovskou dávkou empatie, je perfektně připravená, má obrovské zkušenosti, stále nás udržuje v pozornosti, motivuje k pokroku a vede k nadhledu. Naše sebepoznání nasměruje ještě více do našeho nitra. O každého z nás má opravdový zájem i jako o člověka. V průběhu kurzu je příjemná, radostná atmosféra.

Po celý den kurzu je na stole velmi chutné, lehké jídlo, připravované s láskou. Všechny materiály jak pro kurz tak pro náš další růst jsou připraveny a i po ukončení kurzu nám posílá novinky, náměty na přemýšlení, různé motivační knížky atd.

Je to žena s velkou duší i srdcem.“

Bohdana Filippi
Majitelka a jednatelka společnosti společnosti FIBO Trade CZ s.r.o. (pohovky Safron)

„Chci tímto moc poděkovat Markétě za možnost absolvovat kurz Kouč osobního rozvoje s akreditací AKOR. Úžasné vedení lektorky a spousta ‚životních‘ zkušeností a prožitků z kurzu doslova mění vnímání světa a lidí a hlavně komunikaci s nimi. Je až neuvěřitelné co dokážou ‚napáchat‘ koučovací otázky v komunikaci – od komunikace sám se sebou až po komunikaci s úplně každým.

Pozor, absolvování kurzu může vést ke změnám (i zásadním), které dlouho odkládáte a může Vás donutit opustit zónu komfortu a pohodlnosti… A tím vnímám název kurzu – osobní rozvoj –  jako naprosto naplněný.“

Lukáš Roupa
Hypoteční specialista

„Po absolvování prvního i druhého stupně Kouč osobního rozvoje se mi uspořádal život. Jasně jsem si dokázala definovat, kam v životě chci, s kým a jak to chci dokázat. Nečekejte žádné všespasitelné zázraky, musíte na sobě neustále pracovat. Poslouchat sebe, dívat se. Zklidnit se. Markéta je to nejlepší, co jsem si za poslední roky mohla dopřát. Investice do svého rozvoje je dle mého vůbec to nejdůležitější. Pokud se chcete v životě někam pohnout, tak vřele doporučuji.“

Jana Šťásková
Majitelka firem Vinný šenk v Dobrušce a Apartmány bobule v Deštném v Orlických horách

„Když jsem Markétu vyhledal před dvěma lety, byl jsem před vyhořením. Po půl roce jsem měl osud ve svých rukou a rozhodl jsem se být koučem. Přihlásil jsem se u Markéty do koučovacího výcviku. Po dalším půl roce jsem vystoupil ze zlaté klece a nastoupil jsem úžasnou cestu kouče prodeje na volné noze. Za necelý rok mám stálé klienty, především firemní, kteří se vracejí. Nyní mi práce opět dává smysl. Díky Markéto!“

Ing. Radek Fuxa
Kouč na volné noze

„Chtěla bych z celého srdce poděkovat Markétě za úžasné kurzy Kouč osobního rozvoje. Je to pro mě přímo katapult do profesní změny, která pro mě předtím byla jen velmi vzdáleným snem. Kurz je založený především na praktickém nácviku koučinku, takže se člověk nebojí, začít to pak reálně dělat. Trénink probíhá v pohodové atmosféře beze strachu z chyb (důležitější vždycky bylo to, co se povedlo). Součástí kurzu je i velké množství materiálů a odkazů na literaturu, která je skutečně prakticky využitelná, žádná suchá teorie.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat za velmi cenný a přesný postup „Jak vybudovat úspěšnou praxi“. Myslím, že když se ho budu držet, v podstatě není šance na neúspěch. Díky, Markéto!“

Bc. Radka Voskovcová
Kouč osobního rozvoje a poradce pro hubnutí

„…když se člověk rozhodne něco změnit, musí konat. A já se rozhodl změnit své zaměstnání a stát se v budoucnu koučem. I když pracuji celý život s lidmi, potřeboval jsem si doplnit vzdělání.

Začal jsem hledat na internetu koučovací školy, kde mne v záplavě zaujala obzvláště jedna škola , a to škola paní Markéty Hamrlové.

Na svých stránkách měla napsány tři důvody pro její kurzy: nejširší spektrum technik a postupů osobního rozvoje, kurzy jsou orientovány na využití dovedností ve vaší praxi, garance 100% spokojenosti – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky.

Všechny tři body jsou pravdivé a já ji jsem moc vděčný za to, co mne naučila ve všech třech stupních Kouče osobního rozvoje, v kurzu Posilovna mysli a v kurzu technik NLP.

Mohu všem, kdo chtění být koučem, nebo jen něco změnit ve svém životě, vřele doporučit. Byla to opravdu škola hrou s bezvadným zázemím. Děkuji Markéto.“

Ing. Martin Kůstka
Specialista poskytující služby v oblasti správy pohledávek pro firmy Bidfood a Tekoo

„V lednu 2017 jsem se dostal po deseti letech v topmanagementu firmy do slepé uličky. Nevěděl jsem co mám se sebou dál dělat. Práce mne nenaplňovala a troufnu si říci, že jsem neměl daleko k syndromu vyhoření. Uvědomil jsem si, že pokud nechci skončit špatně, musím něco udělat. Markétu jsem si našel na webu a oslovil ji s prosbou o koučování. Markéta bohužel měla první volné termíny až za 3 měsíce. Tak dlouho jsem čekat nemohl, situace byla kritická. Markéta mi však nabídla, ať vstoupím do koučovacích kurzů s sám se naučím koučovat.

Z dnešního pohledu to hodnotím jako skvělý nápad. Po absolvování tří stupňů koučovacího výcviku jsem zí ;skal znalosti, které mi pomohly „srovnat si noty“ mého života, znalosti které mi umožnily rozklíčovat a pochopit jak fungujeme.V rámci koučovacího výcviku jsem poznal skvělé lidi a skvělou lektorku.  Nabyté znalosti aplikuji i v rámci mé manažerské profese v rámci rozvoje mých kolegyň a kolegů. S úžasem pozoruji, jaký vliv má koučování na kolegy ve firmě.

Koučování mi proto dává obrovský smysl v rámci rozvoje lidí i sebe sama. Jsem přesvědčen, že v rámci vedení lidí je to snad jediná metoda, která zvyšuje pozitivním způsobem zodpovědnost a samostatnost lidí. I z toho důvodu se chci v koučování dále rozvíjet a pokračovat směrem k certifikaci ICF tak, abych mohl co nejefektivněji pomáhat růst dalším lidem.

Je na každém, jak a zda uchopí život do svých rukou a čeho dosáhne. Koučování je cesta, jak se velmi rychle posunout správným směrem.

Kurzy koučování u Markéty splnily moje očekávání na 100 %. Relativně málo teorie, zato hodně praxe a tréninku. Výborná atmosféra na seminářích. To jsou věci, kterých si velmi cením a děkuji za možnost trénink koučování u Markéty absolvovat.“

Ing. Miroslav Zubr
Jednatel společnosti Baumüller Brno s.r.o.

Metodologie

Prozkoumejte, co je nyní nutné splnit k získání certifikace AKOR®. Včetně starších podmínek platných do roku 2024.

Etický kodex AKOR®

Přečtěte si body etického kodexu AKOR®, k němuž přistupují absolventi kurzů s certifikací AKOR®.

Podpora a následné vzdělávání

Po dokončení výcviku vám poskytneme další pomoc ve vašem profesním i osobním životě.

Reference

Čtěte, co o AKOR® říkají účastníci našich kurzů a výcviků.

Lektoři kurzů

Zjistěte, kdo konkrétně kurzy AKOR® vyučuje, a co vám naši lektoři mohou předat.

Profily absolventů

Prozkoumejte blíže profily absolventů koučovacích výcviků s certifikací AKOR®.

Sdílejte na sociálních sítích

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby