Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) startuje již v listopadu 2024. Zbývají 3 volná místa → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

Ondřej Dudek

Osobní kouč – koučink, mentální trénink, rozpoznání osobního talentu

Překonejte strach a zbavte se prokrastinace. 

Psychika je 80% výsledku, proto je psychické rozpoložení nejdůležitější faktor pro dosažení skvělého výsledku. Co pro mě může udělat osobní kouč? Jako osobní kouč vám pomůžu objevit talent, dodat spoustu motivace, ale také překonat strach, stres a prokrastinaci. Vedu konzultace tak, abyste si mohli ujasnit a naplňovat vaše cíle. Výsledkem bude vaše spokojenost a uznání ostatních.

Krátce o mně:

Ke koučinku a mentálnímu tréninku jsem se dostal prvně přes sport (postupně jsem zjišťoval v jak velkém spektru odvětví se dají tyto metody využít), dělal jsem box na vrcholové úrovni a všichni mojí soupeři byli větší a silnější než já. Proto jsem hledal jiný způsob, jak začít vyhrávat než jen fyzické tělo.

Za pomoci koučinku a mentálního tréninku jsem došel až k titulu mistra ČR v boxu. Lidé mi říkali, že jsem pro ně motivace a že je dokážu posunout dál. Abych to mohl dělat naplno, ukončil jsem kariéru a teď se věnuji osobnímu rozvoji. 

Vzdělání a kvalifikace:

Kontakty:

Sdílejte na sociálních sítích

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby