Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) startuje již v listopadu 2024. Zbývají 3 volná místa → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

MVDr. Jana Slavíčková

Doprovázím lidi vyrovnávající se s konečností svého života – ať už umírající, jejich blízké, rodiče při ztrátě miminka, nebo ty, kteří jsou v plné síle a chtějí do svého života vnést více hloubky a porozumění.

V mé praxi dávám dohromady zdánlivě neslučitelné – koučink zaměřený na budoucnost a téma konečnosti, smrti, vědomého odcházení. Věřím totiž, že tak jak žijeme, tak i umíráme. Vyhýbáme-li se realitě smrti, pak se oddělujeme od hloubky lásky a života. Smrt se nikdy neptá, jestli už jsme připraveni a máme hotovo. Smrt s námi účtuje tady a teď.

A proto – podporuji lidi v nalezení vlastní cesty, jak se vyrovnat se svými strachy, smířit se se svou smrtelností a splnit si to, po čem opravdu touží. Takový život je pak nesmírně plný bez ohledu na množství času, který je mu dán. Bude mi ctí provázet na této cestě i vás. 

Jsem mámou čtyř synů, a také projektů K smrti dobrý festival, K smrti dobrý kafe a přírodního hřbitova pod Lysou horou.

Vzdělání a kvalifikace:

Kontakty:

AKTUÁLNĚ: Po předchozí dohodě nabízím v současné situaci telefonický koučink formou pomoci zdarma. Vždy v termínu: pondělí až pátek od 16:00 hodin. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

Sdílejte na sociálních sítích

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby