Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) startuje již v listopadu 2024. Zbývají 3 volná místa → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

Gabriela Pantůčková

,,Tím nejlepším rádcem pro Tebe, jsi TY!“

Již 14 let mě můj profesní život směřuje na vedoucí/manažerské pozice. Během této doby jsem měla možnost poznat i vést spousty různorodých lidí a slyšet jejich příběhy. Bylo to tak silné, že jsem se začala ptát a zajímat. Postupně jsem viděla souvislosti. Tím jsem se ještě více ponořila do objevování, kdo jsem já.
Zásadní moment pro mě bylo mateřství. V toto období jsem si byla absolutně jistá tím, že můj život už chci prožívat jinak. Začala jsem být více se ženami, slyšet další a další příběhy a ponořila se do osobního rozvoje.
Všechny zásadní momenty v mém životě, kterých je nespočet, chvíle radosti, bolesti, každá zkušenost, která z toho pramení a přijetí zodpovědnosti za to, jak se cítím, mě přivedlo k vytvoření konceptu SAMA SOBĚ MENTORKOU – ,,Právě TY víš, co nyní udělat jinak a jakou cestou se vydat.“
Můj úhel pohledu na osobní rozvoj člověka je celostní. Tento přístup totiž vnímá člověka jako jednotu těla, mysli a ducha.

Vzdělání a kvalifikace:

Kontakty:

Sdílejte na sociálních sítích

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby