Akademie osobnostního rozvoje
Kurzy koučinku s osobním přístupem

RSS Facebook

Mgr. Dagmar Jašková

Motto: „K tomu, abychom jasně viděli, často stačí jen změnit úhel pohledu.
Antoine de Saint Exupéry

Znáte tu situaci, kdy se vám hroutí vše, na co se podíváte? Anebo si momentálně jen nevíte rady s nějakou konkrétní situací? Ráda vás doprovodím do skrytých koutů vašeho skutečného JÁ, abyste odhalili své možnosti, abyste překročili svůj vlastní stín a abyste začali naplňovat své sny a představy. Posun v mysli, který vám pomůže vidět věci nově, to je skutečný zázrak.“

Jako koučka se zabývám především osobním rozvojem jednotlivce a mezilidskými vztahy, ale také vztahy na pracovišti, komunikací, řešením pracovních konfliktů a principy leadershipu.

V roli jazykové lektorky aplikuji metody a nástroje koučinku také ve výuce němčiny. Mým cílem je zbavit vás zábran při používání cizího jazyka, najít vaši jasnou motivaci a pomoci vám při nastavení a dosahování vašich jazykových cílů. Podpořím vás v ovládnutí němčiny a dokážu vám, že učení může být skutečně zábavou.

Vzdělání a kvalifikace

  • Kouč rozvoje osobnosti AKOR – 3. stupeň
  • Filozofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc – obor učitelství češtiny a němčiny; lektorka, překladatelka a tlumočnice němčiny

Kontakty

AKTUÁLNĚ: Po předchozí dohodě nabízím v současné situaci telefonický koučink formou pomoci zdarma. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

© Akademie osobnostního rozvoje s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby