Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) startuje již v listopadu 2024. Zbývají 3 volná místa → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

Mgr. Dagmar Jašková

Motto: „K tomu, abychom jasně viděli, často stačí jen změnit úhel pohledu.
Antoine de Saint Exupéry

Znáte tu situaci, kdy se vám hroutí vše, na co se podíváte? Anebo si momentálně jen nevíte rady s nějakou konkrétní situací? Ráda vás doprovodím do skrytých koutů vašeho skutečného JÁ, abyste odhalili své možnosti, abyste překročili svůj vlastní stín a abyste začali naplňovat své sny a představy. Posun v mysli, který vám pomůže vidět věci nově, to je skutečný zázrak.“

Jako koučka se zabývám především osobním rozvojem jednotlivce a mezilidskými vztahy, ale také vztahy na pracovišti, komunikací, řešením pracovních konfliktů a principy leadershipu.

V roli jazykové lektorky aplikuji metody a nástroje koučinku také ve výuce němčiny. Mým cílem je zbavit vás zábran při používání cizího jazyka, najít vaši jasnou motivaci a pomoci vám při nastavení a dosahování vašich jazykových cílů. Podpořím vás v ovládnutí němčiny a dokážu vám, že učení může být skutečně zábavou.

Vzdělání a kvalifikace

Kontakty

AKTUÁLNĚ: Po předchozí dohodě nabízím v současné situaci telefonický koučink formou pomoci zdarma. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

Sdílejte na sociálních sítích

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby