Nová podoba našeho koučovacího výcviku zaměřeného na současnou praxi (s velkým důrazem na individuální rozvoj a inovace) startuje již v listopadu 2024. Zbývají 3 volná místa → zjistěte více

FacebookLinkedIn Instagram

Klára Filipczyková

Koučka osobního rozvoje, koučka pro ženy, kreativní kouč
 
Jsem koučka a psycholožka s integrativním, holistickým a spirituálním přístupem. Zaměřuji se také na koučování pro ženy a partnerství. Při práci s člověkem se snažím pomoci co nejkomplexněji a řešit výzvu na všech úrovních. Stručně řešeno, pomáhám ostatním pochopit jejich silné stránky, talenty a překlenout obtíže, které jim stojí na cestě v tom, aby se mohli stát nejlepší verzí sebe samých, naplnit své životní poslání a vytvořit tak život dle svých představ. Vynikám především v intuitivním porozumění problému, práci s emocemi, návrhu strategie (praktické výsledky jsou pro mne důležité), empatii a celostním uchopení problému, které umožňuje rychlejší řešení. Důvěra, respekt a bezpodmínečné přijetí jsou v tomto procesu zásadní.
 
Pomáhám lidem změnit trajektorii jejich života tím, že cíleně měníme myšlení, emoce a následně chování. Může se jednat o jemné změny, ale také o změnu celé životní cesty.
 
Většinu času žiji v zahraničí, odkud pochází většina mých klientů. Zde dále studuji a prohlubuji své poznání – neustálé zdokonalování ve snaze poskytnout co nejlepší péči je pro mě zásadní – během let jsem pomohla svým klientů dosáhnout úžasných výsledků.
 
Do svých setkání mohu zahrnout také prvky arteterapie, případně se zaměřit pouze na umělecké koučování. To je určeno pro všechny ty, kteří na sobě chtějí pracovat jiným, kreativním přístupem či objevit svůj umělecký styl, překonat strach z tvorby, lépe porozumět svému podvědomí či překlenout kreativní krizi (nejedná se pouze o umělce ale také např. o podnikatele kteří ztratili chuť z práce).
 

Na co se zaměřuji:

Vzdělání a kvalifikace:

Kontakty:

Sdílejte na sociálních sítích

Tipy a rady do e-mailu

Upozorníme vás na nové články

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

© Akademie osobnostního rozvoje | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby