Akademie osobnostního rozvoje
Kurzy koučinku s osobním přístupem

RSS Facebook

Mgr. Eva Obořilová, Ph.D.

Nastartujte osobní transformaci díky NLP a NEW CODE NLP. Profesionální OUTDOOR a ONLINE koučink, pro firmy koučink na míru na pracovišti. Specialista na změnu.

Jsem NLP koučka z Moravy. Nabízím OUTDOOR koučink a ONLINE koučink osobního rozvoje pro jednotlivce. INDOOR koučink nabízím firmám dle jejich požadavků. Mojí specialitou je OUTDOOR koučink. Nabízím svým klientům extraordinární zážitek koučinku v přírodě nebo na neobvyklých místech. Myslím si, že příroda je nejlepší místo ke koučinku. Příroda klientovi pomáhá propojit se sám se sebou a vnímat intenzivněji přítomnost. Procházka krajinou zrcadlí klientovu osobní životní cestu. Příroda klientovi poskytuje bezpečné prostředí k relaxaci a umožňuje mu uvědomit si, že je součástí něčeho většího a krásného, co ho přesahuje. Klient díky tomuto zážitku snáze nalézá orientaci ve svých tématech, včetně odpovědí na své otázky. OUTDOOR koučink je tak trochu punk, volná jízda, eco a bio styl s archetypem poutníka v jednom. Jsem přesvědčená o tom, že tímto způsobem jsem schopná svým klientům poskytnout nejvhodnější prostředí, ve kterém mohou najít přirozeně cestu k sobě a ke svému životu. Jsem specialistka na změny, kterými provázím nyní své klienty jako NLP kouč. V minulosti jsem se změnám (change management) věnovala cca 8 let na pozici QA speciality ve farmaceutickém průmyslu v aseptické výrobě, což mi nyní pomáhá dávat mým klientům ty správné otázky, aby každý klient našel v sobě přesně ty odpovědi, které budou pro úspěšnou realizaci jeho změny klíčové. Jako pro bývalého „kvalitáře“ je kvalitní služba pro každého klienta mojí prioritou. Jsem vystudovaný biolog a moje doktorandská specializace je fyziologie živočichů, takže velice intenzivně pracuji s fyziologií každého klienta, protože NLP techniky jsou plně v souladu s mými znalostmi fyziologie, především pokud jde o fungování mozku a fyziologii jedince jako takovou.

Vzdělání a kvalifikace:

  • NLP kouč – certifikace AKOR®
  • Vysokoškolský pedagog, biolog (obecná biologie, buněčná a vývojová biologie, mikrobiologie, fyziologie živočichů, výroba vakcín a cytostatik), více než 15 let praxe ve farmaceutickém průmyslu (výroba a vývoj trichofytických vakcín pro zvířata, jištění jakosti při aseptické výrobě cytostatik proti rakovině), humanitární pracovník na misi v Africe.

Kontakt:

© Akademie osobnostního rozvoje s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby